KARTAL YAKACIK LGS KURSU

kartal yakacık lgs kursu

Kartal Yakacık LGS kursu. Beş Öğretmen Akademi Kartal Yakacık bölgesinde YKS, LGS, Okul Takviye ve bütün derslerden olmak üzere özel ders hizmeti sunan MEB’ bağlı özel bir kurs merkezidir. Kurs merkezi olarak grup derslerimizde başarıyı yakalayabilmek için sınıf öğrenci mevcudunu sınırlandırdık. Buradaki maksadımız kalabalık sınıflarda başarıyı ıskalayan öğrencilerin tam potansiyellerini ortaya çıkarabilmek. Grup ve özel derslerimizi civar kolejlerde kendilerini ispatlamış branş öğretmenleri vermektedir.

YKS, LGS veya Okul takviye programlarına yönelik grup derslerinde sınıflarımızda 6 kişilik öğrenci kontenjanı bulunmaktadır. Bu anlamda Pandemi şartları da dikkate aldık. Butik sınıflarda öğrencilerin başarısına yönelebilmek, onların eksiklerini giderebilmek öğretmenler açısından da daha kolay hale gelmiş oldu.

COVİD-19′ KARŞI DÜZENLİ DEZENFEKTE

Pandemi dolayısıyla kurs merkezimizde gerekli sağlık tedbirlerini uyguluyoruz. Sınıflarımız ve öğrencinin temas ettiği her yer düzenli aralıklarla dezenfekte edilmektedir. Öğrencilerimizi hijyen kurallarımıza ve maske kullanımına azami şekilde dikkat ederek grup derslerine girmektedir. Onların covid-19 ile olacak temaslarını kesebilmek için gerekli tüm tedbirlerin alınmasına hususiyetle önem verilmektedir.

KARTAL YAKACIK YKS KURSU

Kartal Yakacık YKS kursu. YKS (TYT ve AYT) hazırlık programları kapsamında 6 kişiyle sınırlı öğrenci gruplarıyla dersler işlenmektedir. Öğrenciler doğrudan YKS sınavına yönelik çalışmaktalar. Programlardaki öğrenciler istedikleri zaman ekstra etüt imkanlarından yararlanabilmektedirler.

KARTAL YAKACIK LGS KURSU

Kartal Yakacık LGS kursu. İyi üniversitelerde eğitim görebilmek için nitelikli liselerde eğitim almak çok önemli bir husus. LGS hazırlık gruplarımızla öğrenciler doğrudan LGS sınavına yönelik olarak dersler almaktadırlar. Öğrencilerimizin başarılarının Türkiye genelindeki sıralamasını görebilmek için yıl içinde 20 adet genel deneme sınavı uygulanmaktadır. Sınavlarda çizgi altında kalan öğrencilere yönelik ekstra takviye dersleri uygulanmaktadır. Ayrıca okul derslerindeki başarısını da temin edebilmek için MEB müfredatıyla eşgüdümlü ilerlenmektir. Öğrenci grup kontenjanları 6 kişiyle sınırlıdır.

KARTAL YAKACIK OKUL TAKVİYE KURSU

Ara sınıflara giden öğrenciler için okula takviye programları uygulanmaktadır. Okullarında işlenen müfredatla eşgüdümlü bir şekilde dersler ilerlemektedir. Bu anlamda kurs olarak MEB müfredatının 1-2 hafta önünde ilerlemeyi tercih etmekteyiz. Böylece öğrencilerimizin okullarındaki başarılarını da temin etmiş oluyoruz. Sınıf öğrenci kontenjanları 6 kişiyle sınırlıdır.

KARTAL YAKACIK ÖZEL DERS HİZMETLERİ

Kartal Yakacık bölgesinde bütün derslerden olmak üzere bire bir ve 2,3,4 lü gruplarda özel dersler sunmaktayız. Özel dersler öğrencilerin kendi öğrenme hızları ve öğrenme güçlükleri de göz önünde tutularak, onlara özel programlarla ilerlemektedir. Daha detaylı bilgi için buradan iletişime geçiniz!

Kartal lgs kursu, Yakacık Lgs kursu, Uğurmumcu Lgs Kursu, Kartal YKS kursu, Yakacık YKS kursu, Uğurmumcu YKS Kursu, Kartal okul takviye kursu