Okul Takviye Kursları

Alanında uzman deneyimli branş öğretmenlerimizle öğrencilerimizi geleceğe hazırlıyoruz!

YKS (TYT & AYT) Kursları

Beş Öğretmen Akademi’de uzman öğretmenlerimizin hazırladığı akademik çizelge ile konular zorluk ve süresine göre sıralandırılır. Burada amacımız, adayın belli bir program dahilinde ve emin adımlarla ilerlemesidir. Adaya kazandırılmak istenen bilgiler bu süreçte bireysel ve grup takibi ile izlenmektedir. Adaylarımız eğitim gördükleri süreç boyunca belirli aralıklarla denemelere tabii tutulurlar. Deneme sonuçları incelenerek eksik kalan bilgiler etütler ile desteklenir ve adaylar hayal ettikleri üniversitelerine deneyimli branş öğretmenleriyle birlikte hazırlanırlar.

LGS Hazırlık Kursları

Liselere Giriş Sınavında yapılacak başarının öğrencilerimizin hayatlarını nasıl şekillendireceğinin farkındayız. Bu anlamda onların hayallerindeki nitelikli okullara giriş yapabilmeleri temel amacımızı oluşturmakta. Onların bu nitelikli okulla giriş yapabilmesi belli kriterlere bağlı. Düzenli ve etkili çalışma, doğru rehberlik ve motivasyon. Beş Öğretmen Akademi olarak, kurulduğumuz yıldan bu güne alanında yetkin öğretmenlerle çalışmayı ilke edinmiş bir eğitim kurumu olarak, öğrencilerin hedeflerine ulaşabilmeleri adına her türlü imkanı ve desteği onlara sunmaktayız. Doğrudan LGS de başarıyı ön planda tutan LGS Hazırlık müfredatımızla ve güncel yayınlarla onları geleceklerine taşımaktan gurur duyuyoruz.

Okula Takviye Kursları

Ara sınıflara giden öğrencilerimiz için okula destek programları sunuyoruz. Amacımız bir taraftan onları okul derslerinde daha iyi noktalara taşımak ve diğer taraftan onları ileride girecekleri LGS veya YKS sınavlarına hazır olabilecekleri bir sistem içine tabi tutmak. Böylece öğrencilerimizin geleceğe emin adımlarla ilerlemelerini temin ediyoruz. Maksimum 12 kişiden oluşan sınıflarda ulaşılabilecek azami verimi elde ediyoruz. Grup derslerimiz hafta sonu olmak üzere (cumartesi ve Pazar günleri) planlanmaktadır. Okula takviye kurslarımızdaki dersler öğrencinin mevcut okullarındaki ana derslerden oluşmaktadır: Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, İngilizce ve Türkçe. Bir ders saati 40 dakikadır.

Bir'e bir özel dersler:

Matematik, Fen B., Türkçe, Sosyal B. İngilizce vb. okul derslerinde olmak üzere bir’e bir özel dersler de sağlıyoruz. Alanında yetkin branş öğretmenleriyle çalışıyoruz. Size özel ve esnek programlarla başarıya daha emin adımlarla ilerlemek istiyorsanız bizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Not: Bir özel dersimiz yaklaşık 50 dakikadır.

Kayıt ve bilgi talebi için aşağıdaki linkten iletişime geçiniz!